Вишиванка об’єднує всіх

В рамках Дня вишиванки 15 травня в школі було проведено свято "Вишиванка об’єднує всіх". На святі розповідали вірші, співали пісні про вишиванку. Учні школи взяли участь в параді вишиванок. Свято закінчилося загальношкільним флешмобом.

/Files/images/tijden_knigi/IMG_5939.JPG /Files/images/tijden_knigi/IMG_5942.JPG /Files/images/tijden_knigi/IMG_5949.JPG /Files/images/tijden_knigi/IMG_5980.JPG/Files/images/tijden_knigi/IMG_5954.JPG /Files/images/tijden_knigi/IMG_5969.JPG

Тиждень дитячої та юнацької книги

В Софіївській ЗОШ I-III ступенів з 18 березня по 22 березня 2019 року бібліотекарем А.К.Цимбаленко було проведено Тиждень дитячої та юнацької книги під гаслом «Читаюча дитина – майбутнє України».

В рамках тижня було проведено такі заходи:

1. Урочиста лінійка, присвячена відкриттю Тижня книги (18.03.2019)

2. Свято «У казки на гостинах» під гаслом «Казку люблять всі на світі, казка – це дарунок дітям»», конкурс-турнір «Стежками казок», казкотерапія «За добро і проти зла», казкова вікторина. (18.03.2019)

/Files/images/IMG_5665.JPG

3. Організовано конкурс з виготовлення найкращих закладок до книжечок «В книжечку на згадку зробимо закладку» (1-4 кл.) та конкурс стінгазет «Книга в нашому житті» ( 5- 10 кл.) (10.03.2019)

/Files/images/IMG_5807.JPG

4. Свято «Посвята першокласників у читачі» 20.03.2019)

/Files/images/IMG_5765.JPG

(Для учнів 1 класу це свято було чудове, адже вони, давши обіцянку, що будуть бережно ставитися до книг, стали справжніми читачами. Першокласників нагороджено символічними медалями «Юний читач» та солодощами.)

5. Проведено виховну годину для 5,6,7 класів на тему «Книга – дивовижний скарб, будинок життя і мудрості» (21.03.2019)

6. Вернісаж малюнків «Наші улюблені казкові герої» (оформлено виставку) (21.03.2019)

7. Проведено літературний вечір КВК «У дружбі з книгою»

/Files/images/IMG_5777.JPG

/Files/images/IMG_5792.JPG

(Учні 8, 9 і 10 класів у складі трьох команд позмагалися в різних літературних конкурсах, вікторинах. Їх бажання перемогти у КВК було напрочуд сильним. Справедливе коректне журі у складі Рудої Т.В., Флоренко Л.М., Алексейчук Н.В. достойно оцінили знання учнів з літератури та нагородили грамотами і солодкими сюрпризами. «Родзинками» на КВК були презентація буктрейлерів до цікавих книг (притчі Річарда Баха «Чайка Джонатан Лівінгстон» та кіноповісті Е. Сігела «Історія одного кохання»), а також звучання пісні «Як у нас на КаВееНі» у виконанні Рудої Софії і Рудої Наталії.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Руда Тетяна Василівна подякувала учасникам за цікавий вечір і порадила школярам не розлучатися з книгою ніколи в житті, посилаючись на вислів мудрого вчителя В.О.Сухомлинського, який писав: «Як музикант не може жити без того, щоб не брати до рук свого улюбленого інструмента, так і мисляча людина не може жити без перечитування улюблених книжок».

Розповіла, що свій вільний час проводить «у дружбі з книгою» і не уявляє свого життя без книг.

Бібліотекар А.К.Цимбаленко також порадила учням читати більше літератури і завершила літературний вечір такими словами: «Книга володіє магічною силою, здатною збентежити, порадувати, розгнівити. Вона пробуджує цікавість і допомагає у навчанні, розвиває розум, вчить мислити, відчувати, розуміти оточуючий світ, людей. Книги відшліфовують характер, виховують почуття, вчать великому мистецтву – бути Людиною. Тож читайте і станете великими людьми»

Сімейна вечірка для справжніх читачів

8 лютого 2019 року в актовій залі Софіївської школи зібрались родини, які все життя поважають диво людського творіння і скарбницю людських знань – книгу, насолоджуються читанням книг, черпають знання з книг.

/Files/images/IMG_5385.JPG

За всіх часів люди славили книгу. Як її тільки не називали: і джерелом мудрості, і цілителькою душі, сонячним сяйвом і рікою, що живить Всесвіт. Книга завжди ототожнювалась із світлом, яке не зважаючи ні на що, намагались загасити варвари, знищуючи книжкові скарби. Книга і сьогодні – важливе джерело знань.

/Files/images/IMG_5525.JPG

У книгах шукають мудрості і родини, які завітали на вечірку: Великі - Володимир Васильович, Тетяна Василівна та їхні діти - Катерина і Ярослав, Пристінська Катерина Юріївна із сином Владиславом, Середенки - Костянтин Васильович, Анна Миколаївна з маленькою донечкою Міланою, Андрейко Тетяна Анатоліївна із внуком Назаром, Цибулько Тетяна Вікторівна зі своєю матір’ю Вандою Петрівною та донькою Кариною, Шамберова Антоніна Валентинівна з внучкою Ангеліною, Руді - Тетяна Юріївна, Яків Миколайович, Валентина Миколаївна, Тетяна Василівна та дівчатка – Софія, Наталя, Мосорко Галина Миколаївна з донькою Анастасією, Фішкова Ірина Анатоліївна із сином Данилом, Флоренко Сергій Іванович із сином Андрієм.

/Files/images/IMG_5415.JPG /Files/images/IMG_5459.JPG

Кожна родина презентувала себе як читацьку сім’ю, знайомила зі своїми улюбленими авторами, рекламували улюблені книги, демонстрували деякі екземпляри власної колекції книг. На вечірці звучали пісні, вірші про книгу, батьки та їх діти грали в ігри, розгадували загадки, відповідали на питання вікторини, виробили правила для покращення духовного здоров’я:

- Якщо хочеш поговорити з кимось – розгорни книгу;

- Якщо ти занудьгував – візьми книгу;

- Якщо хочеш одержати пораду – відшукай її у книзі;

- Якщо прагнеш знайти друга – подружись із книгою;

- Якщо мрієш стати справжньою людиною – читай книги;

- Якщо хочеш відчути безмежні можливості людського розуму – працюй із книгою.

/Files/images/IMG_5487.JPG

Бібліотекар школи Цимбаленко Алла Кімівна організувала справжню книжну феєрію, душевне свято.

/Files/images/IMG_5397.JPG

День Європи

У травня в Софіївській школі відбулися ряд заходів до Дня Європи:

- захід "Відкрий Європу для себе";

- вікторина "Знай про Європу більше"; "Європа - спільний дім";

- презентація "Пізнаємо Європу разом";

- перегляд фільмів "Символи ЄС", "Як влаштований Європейський Союз";

- фотовиставка "Україна - країна європейських цінностей".

/Files/images/den_vropi/IMG_4047[1].JPG

/Files/images/den_vropi/IMG_4050[1].JPG

/Files/images/den_vropi/IMG_4057[1].JPG

Посвята в читачі

У листопаді в Софіївській ЗОШ I-III ступенів бібліотекарем Цимбаленко Аллою Кімівною було проведено театралізоване свято « Посвята першокласників в читачі». На свято завітали казкові герої: Книга, Королева книг, Зайчик, Буратіно та Лікар Айболить.

Учні першого класу були ознайомлені з правилами поводження з книгою, дали урочисту обіцянку берегти книгу, позмагалися у вікторині « У світі казок».

На завершення свята першокласники отримали медалі « Юний читач» та були нагороджені солодкими призами за активну участь у конкурсах та вікторинах.

/Files/images/IMG_3411.JPG

/Files/images/IMG_3424.JPG

Всесвітній День моря

До Всесвітнього Дня моря в нашій школі була проведена інтелектуальна гра "Один проти всіх" серед учнів 8-9 класів. Переможцем стала учениця 8 класу Руда Наталя, яка змагалася з двома класами і перемогла, набравши 44 бали. Гра пройшла цікаво і принесла задоволення як учасникам, так і глядачам.

/Files/images/IMG_3082.JPG /Files/images/den_morya/IMG_3077.JPG

Туристичний похід

15 вересня в нашій школі відбувся загальношкільний туристичний похід. Учні школи вирушили до урочища "Лісовий хутір". За програмою турпоходу були проведені: туристичний квест "Вертикаль", конкурс на кращий курінь, естафета екстримальних труднощів, пошук скарбу.


/Files/images/nova_papka/IMG_2561.jpg /Files/images/nova_papka/IMG_2777.jpg

Олімпійський тиждень

Згідно річного плану роботи Софіївської загальноосвітньої школі І-ІІІ ступенів було організовано і проведено Олімпійський тиждень з 04 по 08 вересня 2017 року в рамках відзначення Дня фізичної культури та спорту в Україні.

Відбулася загальношкільна тематична лінійка: «Розвиток олімпійського руху в Україні», яку урочисто відкрили учні 11 класу, ознайомили із історією виникнення Дня фізичної культури і спорту.

Провели спортивні змагання в рамках Всеукраїнського олімпійського тижня серед учнів 1-11 класів.

/Files/images/nova_papka/IMG_1634.jpg /Files/images/nova_papka/IMG_9613.jpg

1 вересня - День знань

1 вересня в школі пройшло Свято першого дзвоника. З самого ранку вулиці села заполонили усміхнені діти у вишиванках, адже для багатьох школярів приходити на День знань до школи у такій формі одягу вже стало традицією. В цьому році перший шкільний дзвоник пролунав для десятьох софіївських першокласників. На Свято першого дзвоника на подвір'ї зібралася уся шкільна громада. Лунає музика, звідусіль чути слова привітання, радісні вигуки зустрічі з друзями.

/Files/images/nova_papka/IMG_2438.JPG /Files/images/nova_papka/IMG_2448.JPG

Флеш-моб "Приєднайся до Дня довкілля - посади дуба - оберіг українського народу"

Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти в нашій школі був проведений екологічний флеш-моб "Приєднайся до Дня довкілля - посади дуба - оберіг українського народу"(на відзначення 100 річчя подій української революції 1917-1921 років). Участь у флеш-мобі взяли учні 1-11 класів. Кожен клас отримав відповідне завдання:

1 і 4 класи приготували цікаві легенди про дуб.

3 клас рекламували вірші про дуб.

2 клас висвітлили тему листя і плоди дуба у вишиванках та писанках.

Учні 5 класу приготували приказки та прислів'я про дуб.

6 клас досліджували використання образу дуба у художніх творах.

Учні 7 класу випустили газету"Ой ти дубе, дубе, кучерявий дуже" - цікаві факти про дуб.

Учні 8 класу подарували всім присутнім буклети, в яких висвітлили цілющі властивості дуба.

З дубами, пам'ятками природи ознайомили всіх присутніх учні 10 класу.

Учні 11 класу приготували колаж "Дуб у геральдиці".

Потім відбулася посадка сажанців дубів та флеш-моб.

/Files/IMG_1787.JPG

/Files/IMG_1764.JPG

/Files/IMG_1807.JPG

Семінар директорів шкіл

26 квітня 2017 року в РМК відбулося заняття постійно діючого семінару директорів шкіл, підготовлене Поліщуком І.І. та Рудою Т.В., керівниками Софіївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, і Кубальською Н.А., головою РМО учителів початкових класів. Тема заняття: «Методичні орієнтири навчального предмета «Я у світі». Керівники шкіл ознайомилися з основними положеннями навчальної програми, методичними засадами викладання курсу у початковій школі, переглянули відеозапис уроку «Я у світі» у 3-му класі (тема – «Подорожуємо Україною. Сім чудес України»), прослухали самоаналіз уроку, здійснений Кубальською Н.А., висловили власні враження про заняття. Аспектний аналіз уроку під час майстер-класу управлінця

Тиждень книги

З 20-го по 24 березня в Софіївській ЗОШ I-III ступенів до Тижня книги було проведено цікаві пізнавальні заходи:

1. Відкриття Тижня дитячої та юнацької книги. Урочиста лінійка, присвячена Тижню книги ( 1-11 класи)

2. Свято «Казки чарівної» ( серед учнів 1-4 класів: гра-вікторина «Мої улюблені казки», відгадування казкових героїв.

3. «Хвилини інформації про книгу». Виступи членів бібліотечного активу з метою ознайомлення дітей про «Значення книги в житті людини» та надання порад щодо читання і дарування книг.

4. «Віршовий фейєрверк». Конкурс читців-декламаторів «Книга – джерело знань»

5. Конкурс по виготовленню книжок-саморобок, в яких діти розмістили цікавий пізнавальний матеріал: вірші про книгу, прислів’я, пам’ятки, ілюстрації, вислови про книгу; малюнки, цікаві факти в світі книг.

6. Вернісаж малюнків на тему «Мій улюблений книжковий герой»

7. Оформлення виставки книг «Подарунки-новинки шкільній бібліотеці», подарованих ФГ «БМВ- Агро».

8. Анкетування «Читацький портрет» з метою виявлення читацьких досягнень учнів 7, 8, 10, 11 класів.

9. Літературний турнір «У дружбі з книгою», в якому позмагалися учні старших класів, взяли участь в різних конкурсах: «Представлення команд», «Побажання суперникам у вигляді вислова про книгу», «Складання сенкану про книгу», «Прислів’я про книгу», «Реклама 5-ти сучасних книг», «Розгадування кросворду», Пантоміма», «Виконання пісні про книгу», конкурс на кращого знавця віршів про книгу.

/Files/photogallery/762/IMG_1499.JPG

Найбільше відзначилися такі учні: Дериш Ангеліна, Мельниченко Альона, Флоренко Андрій, Позняк Світлана, Гаврилюк Віктор, Мосорко Анастасія, Косенко Анастасія, Поліщук Максим.

Переможців та активних учасників було нагороджено грамотами та подарунками.

/Files/photogallery/762/IMG_1387.JPG

Бібліотекар: А. К. Цимбаленко

Конкурс кабінетів «Зустрічаємо Новий рік»

2 клас

Грудень - чарівний місяць, місяць перед Новим роком. І так хочеться саме в цей час відчути смак майбутнього свята! Допомогти в цьому може прикраса будинку на Новий рік. Та й на робочому місці новорічний декор сприятиме підвищенню настрою, чи не так?

Учні Софіївської ЗОШ І-ІІІ ст. взяли справу повністю в свої руки і самостійно створили яскраві і незвичайні прикраси інтер`єру шкільних кабінетів до Нового року. Маленьким школярам з радістю допомагали батьки. «Як весело було робити все спільно з дітьми! Цей процес приніс нам море задоволення. Ми на деякий час поринули в дитинство. Зроблене своїми руками приносить неймовірне задоволення» - стверджували дорослі. Працювали завзято, старанно, з творчим натхненням.

Прикрашали все: вікна - різноманітними сніжинками та витинанками, стіни – різнокольоровими гірляндами, віночками з ялинкових гілочок, підвіконня – штучним снігом,стелю – паперовими та пластиковими кульками. Не забули також і про лісову красуню. В кожному кабінеті вона різна, незвичайна, ошатна і струнка, з безліччю новорічних подарунків.

Але конкурс є конкурс! Перемогу здобувають найкращі!

Перше місце – учні 2 та 8 кл.

Друге місце – 1,4 кл.

Третє місце – 7 кл.

Захист проектів « Читати модно»

/Files/photogallery/762/IMG_0149.JPG

Людина перестає мислити,

Коли перестає читати.

Дідро

Ритм життя сучасних людей настільки стрімкий, що інколи буває важко знайти для читання вільний час. Та,звичайно, не потрібно відмовлятися від усіх благ цивілізації: комп’ютерів, телефонів, планшетів, ноутбуків та нових віянь техніки, адже вони нам приносять користь. Просто варто пам’ятати про книгу, яка дарує нам моральне задоволення та істинні хвилини щастя.

Читаючи, ми розширюємо свій кругозір, вчимося мислити, пізнаємо світ. Без читання неможливий повноцінний розвиток особистості.

З метою залучення дітей до читання, відвідувань бібліотек у Софіївській ЗОШ І-ІІІ ст. був проведений захист проектів «Читати модно».

Всі проекти мали дослідницький, інформаційний компонент. Було проведено анкетування, опрацьовано багато інформації з різних джерел. Кожен клас намагався якнайоригінальніше представити результати своєї праці, і звернути увагу шкільної громади на проблему читання сучасної молоді.

Переможцями захисту проектів серед учнів 1-4 класів стали:

I місце – 3 клас

II місце – 1,4 клас

III місце – 2 клас

Серед учнів 5-11 класів:

I місце – 8 клас

II місце – 10 клас

III місце – 11 клас

« Справжні книжки не горять у вогні і не тонуть у воді, і якщо вітер повідриває сторінки, ми зберемо їх докупи, обійшовши задля цього увесь світ.»( із книги Галини Пагуляк « Королівство»)

Сьогодні повертається мода на читання книжок.

Додайте читання книги в свій щоденний графік справ - і ви на собі переконаєтеся в користі цієї терапії.

Хороші книги подарують вам чудовий настрій, і ви неодмінно захочете прочитати їх ще раз, щоб відкрити для себе щось нове.

/Files/photogallery/762/sssssssss.jpg

Шановні учні, батьки, колеги!


Будь-який привід хороший, щоб згадати один про одного і побажати один одному щастя. Нехай для нас таким приводом стане День Святого Миколая!

Нехай цей день стане по справжньому найщасливішим у низці щасливих днів! Щастя вам цілорічного, безперервного і величезного! З Днем Святого Миколая!

День Святого Миколая в школі

/Files/photogallery/762/IMG_0286.JPG

Святий та добрий Миколай

До нас у школу завітай,

На нас маленьких подивися

І подарунків всім нам дай!

Святий та добрий Миколай!

День Святого Миколая – це одне із світлих і радісних християнських свят, яке сповнене теплом, добротою та любов’ю, пов’язане з милосердям, співчуттям і щедрістю.

Саме тому 19 грудня 2016 року в нашій школі було організовано і проведено свято «По країні з краю в край ходить святий Миколай», в якому брали участь учні 1-4 класів. Діти розповідали легенди про життя святого, читали вірші, показували повчальні сценки, виконували танці та пісні. Всі присутні на святі уважно та з великим зацікавленням слухали виступи школярів, сміялися, раділи.

Після закінчення свята, діти отримали не лише гарний настрій, а й смачні ласощі від ФГ «Боков».

/Files/photogallery/762/IMG_0306.JPG

Питання? Відповідь!

Питання відсутні
Задайте Ваше питання
Для того, щоб задати питання на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.